EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Muayene Hizmetleri

Endüstriyel Üretim Alanları Muayeneleri

Bugün işletmeler, birçok nedenle muayene ve gözetim hizmetleri talep etmektedir. Üretim çalışmalarından başlayarak ürünlerin montajının yapılması, kurulması ve hizmete alınmasına kadar birçok sürecin, zaman zaman gözlenmesi, değerlendirilmesi ve iyileştirilmesi gerekmektedir. İşletme körlüğü denilen durum yüzünden çoğu zaman işletmeler, günlük üretim faaliyetleri sırasında ters giden, üretimi aksatan veya geciktiren ya da ürün kalitesini olumsız etkileyen birçok noktayı gözden kaçırmaktadır. Oysa dışarıdan tarafsız ve bağımsız bir gözle yapılacak endüstriyel üretim alanları muayeneleri ile bu durumun üstesinden gelmek mümkündür.

Endüstriyel Üretim Alanları Muayeneleri

Sanayide, bütün üretim faaliyetlerinin, ürünlerin ve kullanılan makina ve ekipmanların kabul görmüş standartlara uygun olarak tasarlanması, üretilmesi, kurulması ve uygunluğunun kontrol edilmesi gerekmektedir. Akredite muayene kuruluşları, deneyimli kadroları ile gelişen dünya koşullarında bütün yerli ve yabancı standartları, yürürlükte olan yasal düzenlemeleri ve genel kabul görmüş yöntemleri yakından takip etmekte ve işletmelere bu yönde destek olmaktadır.

Bu çalışmaların sürdürüldüğü endüstriyel üretim alanlarının başında metal ve maden sektörü gelmektedir. Maalesef en fazla iş kazası bu sektörlerde yaşanmaktadır. İş sağlığı ve güvenlik konularında işletmelerin temkinli olması gerekmektedir. Bir başka sektör inşaat mühendisliği ve yapı malzemeleri sektörüdür. Bu sektör ekonominin itici bir gücüdür ama yine çalışanların can güvenliği açısından çok fazla risk barındırmaktadır.

Çalışanların yaşamını doğrudan etkileyen sektörlerden bir başkası kimya sektörüdür. Bugün çok sıkı kontrol altına alınan kimyasal ürünler sektöründe işletmeler sürekli inceleme altında tutulmaktadır. Taşımacılık ve lojistik sektörü de düzenli muayene gerektiren alanlardan biridir.

Bu şekilde, tıbbi ürünlerden tarım makinalarına kadar, otomotiv sektöründen inşaat sektörüne kadar çok farklı alanlarda faaliyet gösteren işletmeler ürüne özgü koşullar da dikkate alınarak projeler bazında denetlenmektedir.

Akredite muayene kuruluşları tarafından verilen çevre muayene hizmetleri arasında endüstriyel üretim alanlarının muayene hizmeti de bulunmaktadır.

Kuruluşumuz, yürürlükte olan yasal düzenleme esasları ve ilgili standartlar doğrultusunda, çevre muayeneleri kapsamında endüstriyel üretim alanlarının düzenli kontrol ve muayenelerini de yapmaktadır. Bu çalışmalarda en son teknolojik cihazlar ve yöntemler kullanmakta ve eğitimli ve deneyimli çalışanlar ile hızlı, güvenilir ve kaliteli sonuçlar almaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.