EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Kalite Hizmetleri
Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre

Kalite Hizmetleri

Kalite yönetimi, işletmelerin gelişmesinde, büyümesinde ve verimli olmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda, müşteri ilişkilerinde rekabet için kilit bir role sahiptir. İşletmenin başarılı olması için kalitenin her seviyede korunması gerekmektedir. İşletmeler, ürün ve hizmetlerinin yüksek kalite standartlarına uygun olmasını ve optimum performans göstermesini sağlamak bakımından bir dizi prosedür hazırlamak ve uygulamak zorundadır. Bu zorunluluğun nihai hedefi, müşteri memnuniyetini korumak ve geliştirmek ve işletmenin gelişmesini teşvik etmektir.

kalite-hizmetleri

Kalite yönetim sistemlerinden beklenen, tüketicilere daha tutarlı ürünler sunmak ve verimliliği arttırmaktır. Kalite yönetimi işletmelere, ürün güvenilirliğini, dayanıklılığını ve performansını geliştirme konusunda destek olmaktadır. Bu faktörler, üretimin rakiplerden farklı olmasına neden olur. Tüketicilere daha iyi ürünler sunmak demek, daha mutlu müşteri kitlesi yaratmak ve daha yüksek kazanç sağlamak demektir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, işletme içinde açık iletişim yapıları, sorumluluklar ve görevlerin tesis edilmesini sağlar ve bu durum çalışanların moralini yükseltir, performansı güçlendirir ve verimliliği arttırır.

Hiçbir işletme artık kaliteye önem vermemeyi ve kötü müşteri ilişkilerini göze alamaz. Araştırmacılara göre yaşanan bir olumsuz deneyimi telafi etmek için 12 olumlu deneyim gerekmektedir. Ürün ve hizmetler müşteri beklentilerini karşılamazsa, bundan işletmenin marka değeri ve kazancı zarar görür.

Bugünün rekabetçi dünyasında tüketiciler, her zamankinden daha fazla talep etmektedir. Binlerce marka arasından seçim yapabilmekte ve yeni teknolojiler sayesinde sınırsız mağazaya erişebilmektedir. Böyle bir ortamda öne çıkmak isteyen işletmeler, beklentileri karşılamak ve aşmak zorundadır. Bu nedenle kalite konusunda sadece ürünlerin iyi olması yetmemekte, en yüksek kalite standartlarını karşılaması gerekmektedir.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hizmetleri kapsamında başlıca şu kalite hizmetlerini vermektedir:

  • ISO 9001:2015 revizyonu
  • Hizmet kalitesinin belgelendirilmesi
  • LEAN farkındalık hzimetleri
  • Kalite yönetimi
    • ISO 10002 Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi belgelendirmesi
    • ISO 9001 Kalite yönetim sistemi belgelendirmesi

Kuruluşumuz, işletmelerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yukarıda sayılanlar dışında da kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hizmetleri vermektedir. Bütün bu çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören yöntemlere uyulmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.