EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Teknik Destek Hizmetleri
Kimyasal Maddeler

Teknik Destek Hizmetleri

Sadece kimya sektörü değil hemen hemen bütün sektörlerde, teknolojik gelişmeler paralelinde büyük ilerlemeler kaydedilmektedir. Hergün yeni üretim yöntemleri ortaya çıkmakta, yeni makina ve ekipmanlar kullanılmakta, yeni teknolojiler hayata geçmekte ve yeni test ve analiz yöntemleri geliştirilmektedir. Bu hızlı değişim karşısında işletmelerin ve çalışanların bütün bunlara ayak uydurmaları ve sürekli olarak yeni beceriler ve deneyimler kazanmaları kolay değildir.

teknik-destek-hizmetleri

İşletmelerin bu süreçte sürdürülebilirliklerini sağlamaları, rakipleri ile mücadelede önde olmaları, yeni ürünler geliştirmeleri ve kazanmaları, bu konuların uzmanlarından destek almalarını gerektirmektedir. Bu anlamda işletmeler operasyonlarını, geleneksel yaklaşımla sürdürmek yerine süreç yönetimine geçmeleri ve performanslarının sürekli iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim sistemini uygulamaları gerekmektedir. Organizasyonel bakış açılarını değiştirmek, değişen dinamiklere ayak uydurmak ve sürekli iyileşme anlayışını uygulamak isteyen işletmeler, iş süreçleri yönetimini uygulamak zorundadır.

Günümüzde insanlar çevre problemlerine daha duyarlıdır ve aldıkları ürünlerin üretim aşamalarında, işletmelerin de çevreye duyarlı faaliyet göstermelerini beklemektedir. Bu yüzden işletmeler ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartlarını uygulamak ve bunu belgelendirmek istemektedir.

Aynı şekilde işletmeler iş sağlığı ve güvenliği ilkelerine uymak ve çalışanların sağlık ve güvenliklerini sağlamak zorundadır.

Diğer yandan günümüzün en büyük sorunu enerji kaynaklarının tükeniyor olmasıdır. Bugün işletmelerin büyük bir kısmı yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmektedir.

Bütün bu sayılan konularda işletmelere teknik destek vermek, işletmelerin yükümülülüklerini yerine getirmelerine büyük katkı sağlamaktadır.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere, kimyasal maddeler ölçüm, test ve analizleri kapsamında birçok teknik destek hizmetleri vermektedir. İşte verilen başlıca hizmetler şunlardır:

 • İş süreci iyileştirme hizmetleri
 • Çevre hizmetleri
  • ISO 14001 Çevre yönetim sistemi
  • ISO 14064 Sera gazı hesaplaması ve denetimi
 • Sağlık ve güvenlik hizmetleri
  • OHSAS18001 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi
 • Enerji Yönetimi hizmetleri
  • ISO 50001 Enerji yönetim sistemi

Kuruluşumuz, işletmelerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yukarıda sayılanlar dışında da gerek duyulacak başka hizmetler vermektedir. Bütün bu çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören test yöntemlerine uyulmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.