EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

E-Devlet Çözümleri
Kamu Hizmetleri

E-Devlet Çözümleri

Teknolojilerin hızlı gelişmesi karşısında devlet kurumlarının da bundan geri kalması düşünülemez. Özel sektör kuruluşları gibi kamu kurum ve kuruluşları da donanım ve yazılım olarak yeni teknolojilerden faydalanmakta ve insanlara çok daha hızlı, sistematik ve kaliteli hizmetler vermektedir.

e-devlet-cozumleri

Bu paralelde işletmelerin de kendi sistemlerini, devletin sistemleri ile entegre etmesi ve aynı düzeyde kendi müşterilerine hizmet vermeleri gerekmektedir. Örneğin e-fatura hizmetlerinde işletmelerin Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde çalışan e-fatura, e-defter ve e-arşiv gibi sistemleri ile entegre çalışması gerekmektedir. E-fatura uygulaması ülkemizde 2010 yılında hayat geçmiştir ve veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından tespit edilmiştir. Bu şekilde alıcı ve satıcı arasında güvenli ve zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan elektronik bir sistemdir.

E-fatura dışında başka e-devlet hizmetleri de sunmaktadır. Örneğin işletme sicil kaydı, tapu idaresi, vergi, sağlık, ihale ve elektronik ödeme gibi bir takım işlemler, insanlar tarafından elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir.

Kısaca e-devlet, devlet hizmetlerinin, vatandaşların gereksinimleri doğrultusunda elektronik ortamda, güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde ve ortak bir nokta üzerinden verilmesini sağlayan web tabanlı bir sistemdir. Bu sistemin amacı kamu hizmetlerini, işletmelere, vatandaşlara ve resmi kuruluşlara, bilgi ve iletişim teknolojileri desteğinde etkin ve verimli bir şekilde sunmaktır.

E-devlet sistemi ile verilen hizmetler, bugün için genel başlıkları ile şu şekildedir: bilgilendirme hizmetleri, ödeme işlemleri, entegre elektronik hizmetler ve kurum ve kuruluşlara kısa yollar. Ayrıca resmi kuruluşlar arasında bilgi ve belgelerin paylaşımı da bu sistem üzerinden olmaktadır.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile özel sektör ve kamu kuruluşlarına, kamu sektörü hizmetleri kapsamında e-devlet çözümleri konusunda birçok hizmetler vermektedir. İşte verilen başlıca hizmetler şunlardır:

  • Gümrük yönetim sistemleri
  • Kambiyo denetimi hizmetleri
  • Tek pencere sistemi hizmetleri

Kuruluşumuz, işletmelerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yukarıda sayılanlar dışında da çeşitli hizmetler vermektedir. Bütün bu çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören test yöntemlerine uyulmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.