EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Telekom Çözümleri
Kamu Hizmetleri

Telekom Çözümleri

Dünyanın her yerinden ve her sektörden işletmeler için, teknolojik altyapılarını geliştirmek, müşteri deneyimlerini kusursuz hale getirmek ve rekabet ortamında güçlü olabilmek için çok önemlidir. Telekomünikasyon sektöründe ise teknoloji, işletmelerinin var olmalarına tek koşuldur. Teknolojik altyapı ve hizmet kalitesi bu işletmeler için her zaman önemli olmuştur.

telekom-cozumleri

Telekomünikasyon firmaları için, kaliteli bir bağlantı altyapısına sahip olmak, insanların yaşamının kesintisiz sürmesini sağlayacak temel faktör olmaktadır. Birbirlerine bağlı cihaz sayısı ve gittikçe artan ağ trafiği, telekomünikasyon firmalarının en büyük gücüdür ve rakiplerinin önünde olmak bakımından önemlidir. Telekomünikasyon firmaları, ağlarını yeni iletişim teknolojilerine yükseltmek, gerekli hız ve bant genişliğini sağlamak ve bunları yaparken müşteri sayılarını korumak zorundadır. Yeni yatırımlar müşteri deneyimini, müşteri deneyimleri de firmaların pazar paylarını etkilemektedir.

Telekomünikasyon firmaları, oldukça geniş bir alanı kapsayan ağları sürekli izleyerek bilgi almak, ortaya çıkan problemleri raporlamak ve bunları çözmek zorundadır. Telekomünikasyon firmaları, müşterilerin kişisel bilgileri dışında, mobil ağların ve telekomünikasyon kulelerinin sistem günlükleri ve performans ölçümleri gibi dev bir veri kaynağına sahiptir. Eldeki bu verilerin iyi kullanılması, titizlikle analiz edilmesi ve sisteme dahil edilmesi gerekmektedir. Mobil teknolojiler, bulut teknolojileri, yapay zeka ve her türlü yenilikçi çözümlerin temelinde bu büyük verinin doğru analiz edilmesi yatmaktadır.

Bütün bunların yanında bir de jeopolitik konumun etkisinden kaynaklanan siber güvenlik endişeleri bulunmaktadır. Telekomünikasyon firmaları, ağlar üzerinden gerçekleşen ticari, kişisel ve resmi bütün bağlantılarda sorumluluk sahibidir. Bankacılık sistemleri, e-devlet uygulamaları, birbirleri ile konuşan teknolojik cihazlar, dijital üretim sistemleri ve daha onlarca sistemin sağlıklı çalışması, ağların güvenliğinin sağlanmasına, olası saldırı ve sızıntılara karşı bütün önlemelerin alınmış olmasına, sorunlara hızla müdahale edilmesine ve gerekli savunma sistemlerinin geliştirilmesine bağlıdır.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile özel sektör ve kamu kuruluşlarına, kamu sektörü hizmetleri kapsamında telekom çözümleri konusunda birçok hizmetler vermektedir.

Bütün bu çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören test yöntemlerine uyulmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.