EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

EUROLAB Gözetim Hizmetleri

Hakkımızda

Ölçüm, test, analiz, uygunluk değerlendirme ve belgelendirme hizmetleri dendiği zaman ilk akla gelen isim olmak büyük bir başarıdır. Bir EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan EUROLAB GÖZETİM, bunu başarmış bir kuruluştur.

EUROLAB GÖZETİM

EUROLAB, kurulduğu ilk günden itibaren, her boydan ve her sektörden işletmenin genel gözetim hizmetlerinden denetim hizmetlerine, sevkiyat hizmetlerinden fumigasyon hizmetlerine, uygunluk kontrollerinden konteyner gözetimlerine ve tedarikçi denetimlerinden laboratuvar ve muayene hizmetlerine kadar işletmelerin farklı süreçlerine odaklanmakta ve uluslararası boyutta olmak üzere tarafsız, bağımsız, kesintisiz, kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.

EUROLAB, 2014 yılında yürürlüğe giren Uluslararası Gözetim Şirketi Statüsüne İlişkin Tebliğ (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2015/24) esasları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir ve Ticaret Bakanlığı tarafından A tipi (UAF’tan akredite olan) uluslararası gözetim şirketi statüsünde hizmet vermektedir. A tipi uluslararası gözetim kuruuşlarının faaliyet alanı, ilgili akreditasyonun kapsamı ile sınırlı olmaktadır. Ancak EUROLAB, akreditasyon kapsamı dışında kalan gözetim faaliyetlerini gerçekleştirmek amacı ile Bakanlıktan ayrıca talepte bulunmuştur.

EUROLAB tarafından belirlenen hedeflere ulaşmak amacı ile, çalıştığı işletmeler ile arasında güvenirlilik, verimlilik ve gizlilik esaslarını ilke edinmiştir. Bu arada takip ettiği gelişim stratejisi doğrultusunda, işletmelerin memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır. Bu özelliklerini kanıtlamak amacı ile hem United Accreditation Foundation (UAF) hem de Österreich Spezial Akkreditierungs Service (ÖSAS) kuruluşlarından ayrı ayrı, ISO/IEC 17020: 2012 Uygunluk değerlendirmesi - Çeşitli muayene hizmetlerini sağlayan kuruluşlar için şartlar standardı kapsamında akredite olmuştur.

United Accreditation Foundation (UAF, Birleşik Akreditasyon Vakfı), merkezi ABD’de bulunan bir akreditasyon kuruluşudur. Österreich Spezial Akkreditierungs Service (ÖSAS, Avusturya Özel Akreditasyon Servisi) ise merkezi Viyana’da bulunan bir akreditasyon kuruluşudur. Her ikisi de dünyanın önde gelen saygın akreditasyon kuruluşlarıdır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.