EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Teknik Personel Hizmetleri
Enerji Hizmetleri

Teknik Personel Hizmetleri

Günümüzde teknoloji büyük bir hızla gelişiyor ve bu gelişmeler, çalışanların işletmedeki etkinliğini büyük ölçüde arttırıyır. Ancak diğer yandan teknolojik gelişmeler sanıldığı kadar çalışanların işletmedeki rollerini azaltmıyor. Bunun aksine daha eğitimli ve deneyimli çalışan ihtiyacı artıyor. İşletmeler bugün başarılı oluyorsa, bu başarılarını kadrolarındaki eğitimli, deneyimli ve kaliteli teknik personele borçludur.

teknik-personel-hizmetleri

İşletmeler mümkün olan en iyi iş gücü kaynaklarını yaratmak zorundadır. Bu bakımdan yetkili kuruluşlar tarafından dünyanın her yerinden deneyimli elemanlar, yöneticiler, mühendisler, idari personeller ve denetçiler sağlanmaktadır. Aynı zamanda dünya standartlarında teknik işe alım ve bordro hizmetleri verilmektedir. Bu kuruluşlar sosyal medya işe alım teknolojileri ve geniş veri tabanları kullanarak işe en uygun elemanları bulabilmektedir. Özellikle uluslararası alanda proje tasarlayan ve yöneten işletmeler için güvenilir çözümler sunulmaktadır.

Enerji sektöründe faaliyet gösteren işletmeler bugün dünyanın her yerinde iş yapmaktadır ve çeşitli alanlarda özel ve uzmanlaşmış eleman arayışındadır. Örneğin, petrol ve petrol ürünleri, doğal gaz, petrokimyasallar, telekomünikasyon, altyapı ve inşa çalışmaları, mineraller ve madencilik çalışmaları, gemi inşası ve denizcilik alanlarında yetişmiş eleman ihtiyacı çok büyüktür.

Yetkili kuruluşlar tarafından, enerji sektöründe faaliyet gösteren işletmelere de teknik personel hizmetleri verilmektedir. Bu kapsamda sözleşmeli veya geçici işe alım işlemleri, özel yetenekli elemanların seçimi, bordro ve vergi uygunluk işlemleri, vize işlemleri, çalışma izinleri ve konaklama ve ulaşım hizmetleri verilmektedir.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere, enerji ölçüm, test ve analizleri kapsamında çok sayıda teknik personel hizmetleri vermektedir.

Bütün çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören test yöntemlerine uyulmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.