EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Teknik Personel Hizmetleri
Kimyasal Maddeler

Teknik Personel Hizmetleri

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler her zaman, farklı düzeylerde teknik personele ihtiyaç duymaktadır. Faaliyetlerin sürdürülmesi ve üretim süreçlerinde devamlılığın sağlanması için işletmeler, teknik bazı işlerin yapılmasında kilit rol üstlenecek, eğitimli ve nitelikli çalışanlar aramaktadır.

teknik-personel-hizmetleri

Otomotiv sektöründen tekstil sektörüne, sağlık sektöründen bilgi teknolojileri sektörüne kadar birçok alanda faaliyetlerini sürdüren işletmelerin teknik eleman arayışları incelenecek olursa, ağırlıklı olarak endüstri meslek liselerinde veya meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinde eğitim görüş personel arandığı görülür. Mesleki bilgi birikimlerini pratik olarak kullanabilen bu elemanlar, üretim tesislerinde ve fabrikalarda kullanılan cihazların kullanım, bakım, kontrol ve onarımlarını kendileri yapabilecek düzeyde oldukları için her zaman işletmelere doğrudan katkı sağlamaktadır.

Teknik personel, işletmelerin faaliyet alanlarına bağlı olarak gereksinim duyulacak tesisat ve donanım bilgilerine sahiptir ve yeri geldiği zaman kurulum ve montaj işlerini de yapabilirler.

Bununla birlikte işletmelerin hem günlük faaliyetlerini yürütecek hem de ekipleri yönetecek yetkinlikte yüksek eğitim almış personel ihtiyaçları da bulunmaktadır. Yönetici pozisyonunda bulunacak bu mühendislerin sorumluluk alabilmeleri, hem işin pratiğini bilmeyi hem de yöneticilik vasıflarına sahip olmayı gerektirmektedir.

Bu tür eğitimli ve nitelikli elemanların kısa sürede bulunması, sözleşme yapılması ve işe alım işlemlerinin tamamlanması zamana karşı yarışan işletmeler için bazen ciddi iş yükü doğurmaktadır. Yetkili kuruluşlar tarafından bu yönde verilen hizmetler ile işletmelere destek olunmaktadır.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere, kimyasal maddeler ölçüm, test ve analizleri kapsamında birçok teknik personel hizmetleri vermektedir. İşte verilen başlıca hizmetler şunlardır:

  • Sözleşmeli ve geçici işe alım hizmetleri
  • Kalıcı ve özel yetenekli personelin işe alım hizmetleri
  • Bordro ve vergi uygunluk hizmetleri
  • Sağlayıcı odaklı hizmetler
  • Çalışma izinleri, vizeler, konaklama işleri ve yerel ulaşım hizmetleri

Kuruluşumuz, işletmelerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yukarıda sayılanlar dışında da gerek duyulacak başka hizmetler vermektedir. Bütün bu çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören test yöntemlerine uyulmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.