EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Teknik Personel Hizmetleri
Petrol ve Doğalgaz Hizmetleri

Teknik Personel Hizmetleri

Petrol ve doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren işletmeler, genelde yerleşim alanlarının çok ötesinde faaliyet gösterdikleri için, zaman zaman teknik peronel tedariki sırasında güçlük yaşamaktadır. Yetkili kuruluşlar gerek profesyonel gerekse danışmanlık hizmetleri çerçevesinde, söz konusu işletmelere sözleşmeli ve çalışan kadroları sağlamaktadır.

teknik-personel-hizmetleri

İşletmelerin bu alandaki ihtiyaçları ağırlıklı olarak sondaj yöneticileri, sondaj programı temsilcisi, şantiye şefleri, çok nitelikli kaynakçılar, kaplamacılar, her seviyede donatıcılar, mekanik tesisatçılar, her seviyede vinç operatörleri, elektrik teknisyenleri, çeşitli alanlarda teknisyenler, boru döşemecileri, barge ustaları, yüzer depolama ve boşaltma operasyon şefleri ve her seviye için komple offshore ekipman üreticileri olmaktadır. Bu sayılan işlerin neredeyse hepsi ehliyetli ve deneyimli teknik personel gerektirmektedir.

Bugün çalışma koşulları her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmektedir. İşletmeler her zaman dönemsel ve sürekli outsource eleman ihtiyacında olmaktadır. İşletmeler açısında buradaki güçlük, dönemsel ve kadro dışı çalışanlar ile kadrolu çalışanların arasında doğru bileşim oluşturmaktır. İşletmeler hem teknik personel kullanarak üretimlerini arttırmakta, hem de daha az sayıda kadro ile maliyetlerini düşürmektedir. Bu şekilde işletmeler organizasyonel esneklik ve hareket kabiliyeti kazanmaktadır.

Teknik personel hizmetleri, kalıcı ve özel yetenekli teknik personel alımı, sözleşmeli ve geçici işe alım, bordro ve vergi uygunluk hizmetleri ve çalışma izinleri, vizeler, ulaşım ve konaklama gibi benzer başka hizmetler de vermektedir. Yetkili kuruluşlardan bu tür hizmetler almanın en büyük avantajı, yetkili kuruluşların elindeki yetenek havuzunun büyük olmasıdır. Ayrıca dışarıdan gelecek teknik personel işletmeye yeni görüşler, beceriler ve teknik ustalıklar getirir. En büyük dezavantaj ise yeteri becerisi olmayan veya işletme kültürü ile kolay bağdaşmayacak personelin alınması ihtimalidir. Burada ana sorumluluk yetkili kuruluşa düşmektedir.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile petrol ve doğalgaz ölçüm, test ve analiz hizmetleri kapsamında çok sayıda teknik personel hizmetleri vermektedir.

Kuruluşumuz, işletmelerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda başka petrol ve doğalgaz ölçüm, test ve analiz hizmetleri de vermektedir. Bütün bu çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören yöntemlere uyulmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.