Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Çevre Hizmetleri

Dış Kaynak Laboratuvar Hizmeti

İşletmeler, artık sadece ulusal değil küresel anlamda büyük bir rekabet yaşamaktadır. Bu ortamında faaliyetlerini sürdürebilmek ve pazarda kalıcı olabilmek için çaba sarf etmektedir. Bu paralelde mevcut yapılarını günün koşullarına uygun hale getirmek zorundadırlar. Günümüzde dış kaynak kullanımı, işletmelerde stratejik bir yönetim aracı dikkat çekmektedir. İşletmeler asıl fonksiyonlarına yönelebilmek amacı ile, önceye göre daha fazla dış kaynak kullanmaya başlamışlardır. Özellikle temel faaliyet alanları dışındaki aktivitelerini dış kaynaklara devretmeleri, onların daha rahat rekabet edebilmelerine olanak tanımaktadır.

Dış Kaynak Laboratuvar Hizmeti

Bunun yanı sıra dış kaynak kullanmakla, işletmeler maliyetlerini düşürmekte, risklerini paylaşmakta, kalitelerini geliştirmekte, faaliyetlerinde esneklik kazanmakta, kısaca performanslarını arttırmaktadır.

Dış kaynak kullanımı, birçok işletmede laboratuvar hizmetleri açısından da önemli olmaktadır. İşletmelerin bir kısmı kendi bünyelerinde laboratuvar kursalar da, teknolojik olarak ve çalışanların yetkinlikleri olarak buraları üstün tutma imkanları her zaman olamamaktadır. Ayrıca bünye içinde çalışan laboratuvarların tarafsız ve bağımsız kalabilmeleri her zaman mümkün olmamaktadır. Ayrıca işletmelerin kendi uzmanlık alanına girmeyen faaliyetlerini, bu konuda işletme dışındaki uzman laboratuvarlara bırakmaları, önemli bir rekabet imkanı yaratmaktadır.

Bugün hastanelerde de dış kaynak kullanımı artmaktadır. Önceleri sadece temizlik hizmetleri, yemek hizmetleri ve güvenlik hizmetleri için dış kaynak kullanılırken günümüzde laboratuvar ve radyoloji hizmetlerinde de dış kaynak kullanımının arttığı gözlenmektedir.

Gelişmiş laboratuvarlar tarafından yapılan toprak ölçüm, test ve analizleri, işletmelerin çevrenin korunmasını sağlamak ve doğal koşulların sürdürülebilirliğini kanıtlaması açısından son derece önemlidir. Bu çerçevede laboratuvarımız tarafından dış kaynak laboratuvar hizmetleri verilmektedir. Bu çalışmalar sırasında yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından belirlenen standartlara ve kabul görmüş test ve analiz yöntemlerine başvurulmaktadır.

Ayrıca dış kaynak laboratuvar hizmetleri yanı sıra laboratuvarımızda başka ölçüm, test ve analiz hizmetleri de verilmektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.