Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Çevre Hizmetleri

Entegre Yönetim Sistemleri Belgelendirmesi

Bugün işletmeler, tüketicilerin farklı beklentilerine cevap verebilmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, rakipleri ile mücadelede öne çıkmak ve sürdürülebilir bir gelişme gösterebilmek için çeşitli yönetim sistemleri kurmak ve uygulamak zorundadır. Ancak geçmişte bu sistemler birbirinden bağımsız kurulur, ayrı denetimlerden geçilir ve her biri ayrı yönetilirdi. Günümüzde işletmeler bu sistemleri birbirinden bağımsız çalıştırmak yerine birlikte yönetmeye daha fazla ihtiyaç duymaktadır.

Entegre Yönetim Sistemleri Belgelendirmesi

Esasen stadartları tasarlayan yerli ve yabancı kuruluşlar da çalışmalarına bu yönde odaklanmaktadır. Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO), mevcut yönetim sistem standartlarını revize ederken bu yönde hareket etmekte ve sistemlerin birbirleri ile entegre olmasına önem vermektedir. Örneğin, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları revize edilirken, birbirleri ile entegre çalışması sağlanmış, dolayısıyla biri işletmede kurulu ise diğerinin çok daha kolay kurulabileceği ve belgelendirileceği sistemler haline getirilmiştir.

Yönetim sistemlerinin entegre olması, bu sistemlerin daha kolay, daha etkin ve daha verimli şekilde yönetilebilir olmasını sağlamıştır.

Kuruluşumuz, işletmelerin farklı yönetim sistemlerini birbirleri ile entegre şekilde yönetebilmelerini ve denetimlere karşı hazırlıklı olmalarını sağlamak amacı ile başlıca şu sistemler çerçevesinde hizmet vermektedir:

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri
  • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Laboratuvarımız iş sağlığı, iş güvenliği ve endüstriyel hijyen ölçüm, test ve analizleri kapsamında entegre yönetim sistemleri belgelendirme hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda resmi kuruluşlar tarafından çıkarılan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve test ve analiz yöntemlerine uyulmaktadır.

Entegre yönetim sistemleri belgelendirme hizmetleri yanı sıra laboratuvarımız, iş sağlığı ve iş güvenliğine yönelik başka ölçüm, test ve analiz hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.