Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Tedarik Zinciri Güvenliği Hizmetleri - ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetim Sistemi Hizmetleri

Tedarik zinciri veya lojistik hizmetler ağı, ürün ve hizmetlerin tedarikçi firmalardan müşterilere doğru akış süreçlerini kapsayan, faaliyetler, kaynaklar, çalışanlar, kuruluşlar, kullanılan teknolojiler ve sistemlerin bütününü ifade etmektedir. Bütün bu süreçlerin, belirlenmiş standartlara uygun yönetilmesi durumunda, etkin bir tedarik zinciri güvenliğinden söz edilebilir.

Tedarik Zinciri Güvenliği Hizmetleri - ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetim Sistemi Hizmetleri

Bu amaçla Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından, ISO 28000 Tedarik zinciri güvenlik yönetimi sistemi standardı tasarlanmıştır. Bu birçok sektörde uygulanabildiği gibi lojistik firmaları için de önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Söz konusu standart, lojistik firmalarının daha esnek bir organizasyon yapısı kurmalarını ve daha yüksek verimlilik ile çalışmalarını sağlamaktadır.

ISO 28000 standardı ile lojistik firmaları, malzeme, servis ve bilgi akışını düzene sokmakta, müşterilere sunulan hizmetleri standart hale getirmekte ve firmanın rekabet gücünü arttırmaktadır. Lojistik firmalarının sürdürülebilir bir başarı elde etmeleri, ancak standartlara uygun faaliyet göstermelerine bağlıdır.

ISO 28000 standardının uygulanması ile lojistik firmaları, tedarik zinciri boyunca üretilen değeri arttırmakta, rekabet gücü kazanmakta, hizmet ve lojistik süreçlerini optimize etmekte, hizmet süreçlerinde koordinasyon ve uyum sağlamakta ve tedarik zinciri süreçlerini sürekli olarak iyileştirmektedir.

Başlıca tedarik zinciri yönetim süreçleri şunlardır: stratejik iş planlama, satış ve operasyon planlama, işbirliğine dayalı planlama, talep planlama, stok, depo ve lojistik planlama, satın alma yönetimi, yalın hizmet ve kalite yönetimi.

Kuruluşumuz tedarik zinciri güvenliği hizmetleri kapsamında, ISO 28000 Tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemi hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Tedarik zinciri güvenliği hizmetleri kapsamında verilen ISO 28000 Tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemi hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka tetkik ve belgelendirme hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.