Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Demiryolu Raylı Sistem Değerlendirme ve Tetkik Hizmetleri

Çeşitli sektörlerde işletmeler, yoğun rekabet koşulları içinde çeşitli yöntemlerle diğer işletmelerden farklı olmaya çabalamaktadır. Bunun yanı sıra teknolojik gelişmelerin hızlanması, küresel rekabette ayakta durmak için daha esnek olmayı gerektirmektedir. Yeni teknolojilere ne kadar hızlı uyum sağlanırsa, müşteri talep ve beklentileri o oranda zamanında karşılanabilmektedir. Bütün bu gelişmeler sonucunda, lojistik hizmetler içinde yer alan taşımacılık hizmetleri, uluslararası rekabette fark yaratan belirleyici bir faktör olarak ortaya çıkmaktadır.

Demiryolu Raylı Sistem Değerlendirme ve Tetkik Hizmetleri

İşletmelerin ürün ve hizmetlerini, hedef piyasalara rakiplerden önce, hızlı ve daha ekonomik şekilde ulaştırmak istemesi, taşıma ve lojistik faaliyetlerin önemini ortaya koymaktadır.

Taşımacılık sektörü, mal akışlarını düzenleyen, bu sürecin sürekliliğini sağlayan ve istihdam yaratan bir sektördür. Bu açıdan ekonomik büyümeye katkı vermektedir. Taşımacılık faaliyetlerinde demiryolu taşımacılığı da önemli bir yükü üstlenmektedir. Demiryolu taşımacılığı, güvenlik, ekonomik olma ve çevre etkileri bakımından ele alınacak olursa, diğer taşımacılık faaliyetlerine göre daha üstündür.

Bugün gelişmiş ülkelerde, yolcu ve yük taşımacılığı, amaç ve hedefler doğrultusunda birbirinden ayrı tutulmakta ve herbiri kendi içinde uzmanlaşmaktadır. Ülkemizde de benzer bir yapılanmaya gidilmesi gerekmektedir. Bu şekilde demiryollarının etkinliğini arttırmak mümkün olacaktır.

Yetkili kuruluşlar tarafından verilen raylı sistem değerlendirme ve tetkik hizmetleri kapsamında, başlıca şu hizmetler verilmektedir: süreç uyumluluğu, tasarım, güvenlik yönetimi sistemleri ve personel yetkinliği değerlendirmelerinin yapılması, tasarım, üretim, güvenlik yönetimi ve kalite süreçlerinin incelenmesi, tedarikçi firmaların incelenmesi, bakım depo faaliyetlerinin değerlendirilmesi, üretim süreçlerinin değerlendirilmesi ve her türlü ürün tetkiklerinin yapılması.

Kuruluşumuz demiryolu taşımacılık hizmetleri kapsamında, demiryolu raylı sistem değerlendirme ve tetkik hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Demiryolu taşımacılık hizmetleri kapsamında verilen demiryolu raylı sistem değerlendirme ve tetkik hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.