Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Güvenlik Yönetimi Hizmetleri - Tesis Güvenliği Değerlendirme Hizmetleri

Bütün sektörlerde işletmelerin hedefleri üzerindeki belirsizliğin etkileri, risk olarak tanımlanmaktadır. Belirsizlik derken, bir olay, bu olayın sonuçları veya olayın meydana gelme ihtimali konusunda duyulan bilgi veya görüş eksikliği kastedilmektedir. Burada yönetilmesi gereken konu, bilinmezliğin veya belirsizliğin giderilmesidir. Ancak bu durumda riskin gerçekleşme ihtimali anlaşılır ve gerekli önlemlerin alınması mümkün olur.

Güvenlik Yönetimi Hizmetleri - Tesis Güvenliği Değerlendirme Hizmetleri

Aslına bakılacak olursa, risk yönetimi, yasal düzenlemelerden kalite yönetimine, çevrenin korunmasından iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına kadar birçok alan ve konu ile içiçedir ve etkileşim halindedir. Genel anlamda üst yönetimin sorumluluğunda olan risk yönetimi kavramı, işletmenin stratejik, finansal ve operasyonel bütün süreçleri ve sistemleri ile doğrudan ilişkilendirilmek zorundadır. Üst yönetim sadece riski yönetmekten değil, aynı zamanda kalite, performans ve maliyetlere kadar her konudan sorumludur.

Lojistik firmaları için de sağlıklı bir risk yönetimi, çeşitli seçenekler arasından bilinçli bir tercih yapılmasını gerektirmektedir. Bu süreçte kritik ve çağdaş bir risk yönetimine fırsat yaratmaya odaklanmak da önemlidir.

Bu noktada da lojistik firmalar, olası tehlikelere karşı tesis güvenliğini sağlamak durumundadır. Bir tesisin güvenliği değerlendirilirken, çalışan ve araç erişim kontrol sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, güvenlik personelinin dağılımı ve sorumlulukları ve tesisin güvenlik ile ilgili diğer bütün süreçleri ve kullanılan ekipmanları göz önünde tutulmaktadır. Bu şekilde firmaların mevcut riskleri ve potansiyel etkileri tespit edilmekte ve bu riskleri düşürecek çözümler sunulmaktadır.

Kuruluşumuz güvenlik yönetimi hizmetleri kapsamında, tesis güvenliği değerlendirme hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Güvenlik yönetimi hizmetleri kapsamında verilen tesis güvenliği değerlendirme hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka risk yönetimi hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.