Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı - Terminal Personeli Tedarik Hizmetleri

Ülkemiz, son derece stratejik bir coğrafi konumdadır ve doğu ile batı arasında bir köprü oluşturmaktadır. Bu durum transit taşımacılık açısından son derece elverişlidir. Bu durum ilk çağlardan beri ülkemizi her zaman taşımacılık alanında ön plana çıkarmıştır. Ülkemiz topraklarında tarih öncesi çağlardan beri bunca farklı uygarlıkların yerleşmesi, bu özelliğin bir sonucudur. Ayrıca bu topraklar İpek Yolu, Kral Yolu ve Baharat Yolu olarak bilinen farklı karakterlerde tarihi yol ağlarına sahip olmuştur. Ülkemiz bugün de aynı stratejik önemini korumaktadır.

Karayolu Taşımacılığı - Terminal Personeli Tedarik Hizmetleri

Uluslararası karayolu taşımacılığı ile diğer taşıma sistemleri arasında bir karşılaştırma yapılacak olursa, karayolu taşımacılığının birçok üstün yönü olduğu görülmektedir. Örneğin kapıdan kapıya, aktarma olmadan taşıma yapılması, yükün yükleme ve boşaltma yerleri dışında elleçlenmemesini sağlamaktadır. Bu da doğal olarak yükün zarar görme riskini ortadan kaldırmaktadır. Yükler, karayolu olan her noktaya taşınabilmektedir. Ayrıca karayolu araçlarının taşıma kapasiteleri gemi veya vagonlara göre daha küçük olduğu için, karayolu taşımacılığı daha esnek hareket imkanı vermektedir. Bu arada karayolu taşımacılığı deniz, hava ve demir yollarına göre daha az yatırım gerektirmektedir.

Bütün bu avantajların elde edilmesinde muhakkak ki yetişmiş, deneyimli ve nitelikli elemanların etkisi yüksektir. Duruma göre işletmeler bu elemanları dış kaynaklı olarak (outsource) kullanmaktadır. Bu noktada yetkili kuruluşların verdiği personel tedarik hizmetleri önemli olmaktadır. İşletmeler bu yoldan yetişmiş eleman kaynağı sağlamakta ve daha hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmektedir.

Kuruluşumuz karayolu taşımacılık hizmetleri kapsamında, terminal personeli tedarik hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Karayolu taşımacılığı hizmetleri kapsamında verilen terminal personeli tedarik hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.