Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirmesi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ürün veya hizmet üreten bütün işletmeler için tasarlanmış olan ve kalite gerekliliklerini belirleyen uluslararası bir yönetim sistemidir. İşletmenin bütün üretim süreçlerini kapsar ve işletmenin her defasında aynı kalitede üretim yapmalarını amaçlar.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirmesi

Kalite, esas olarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerin karşılanabilme oranı demektir. Dolayısıyla kalite koşullara müşteri memnuniyeti yaratmanın temelidir. Bu bakımdan öncelikle işletme üst yönetimi tarafından benimsenmesi ve çalışmalara bu şekilde yön verilmesi gerekir. İşletme çalışanlarının tümünün aynı bakış açısında olması ve bu şekilde hizmet vermesi gerekmektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, işletmeleri kalite açısından yönlendiren ve kontrol altına alan bir yönetim sistemidir. İşletmelerin başarılı bir şekilde çalıştırılması için, şeffaf ve sistematik bir şekilde yönetilmesi gerekir.

Genel olarak Kalite Yönetim Sistemi’nin ilkeleri şunlardır: müşteri odaklı olmak, liderlik yapmak, çalışanların katılımını sağlamak, süreç yaklaşımı ile faaliyetleri sürdürmek, yönetimde sistem yaklaşımını benimsemek, sürekli iyileştirme içinde olmak, verilere dayalı karar verme yaklaşımına sahip olmak ve tedarikçi firmalar ile karşılıklı faydaya dayanan ilişkiler kurmak.

Bu standardı uygulayan işletmeler, iş süreçlerini standartlaştırımış, faaliyetlerinde kişiye bağımlılığı azaltmış, yeni çalışanların uyum süresini kısaltmış, faaliyetlerini ölçülebilir ve karşılaştırılabilir kriterler üzerinden değerlendirmeye başlamış ve önleyici ve düzeltici faaliyetleri kurum kültürüne kazandırmış olmaktadır.

Bugünün rekabetçi ortamında işletmeler, önde olmak konusunda daha fazla çaba göstermek zorundadır. Varlıklarını korumak ve sürdürülebilir bir başarı elde etmek bakımından, her zaman standartlara ve yasal düzenlemelere uygun faaliyet göstermek zorundadır. Bu yüzden kuruluşumuz işletmelere, kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hizmetleri kapsamında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirmesi hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin daha etkin, yüksek performaslı ve kaliteli ürün ve hizmetler üretmesidir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirmesi hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hizmetleri de vermektedir.

 


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.