Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Demiryolu Gözetim Hizmetleri - Demiryolu Araçları Gözetim Hizmetleri

Bugün bütün dünyada müşteri taleplerinin tam zamanında karşılanma zorunluluğu, lojistik sektörünün gelişmesinde başlıca itici gücü teşkil etmektedir. Bunun farkında olan ülkelerde lojistik faaliyetler, ekonomik hareketliliğe yön vermekte ve bu ülkelerin küresel konumunu güçlendirmektedir.

Demiryolu Gözetim Hizmetleri - Demiryolu Araçları Gözetim Hizmetleri

Bilhassa bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan hızlı gelişmeler, lojistik sektörünün yeni yöntemler uygulamalarını hızlandırmıştır. Lojistik hizmetlerin hızı ve kalitesi, işletmelerin verimliliğini yükseltmektedir. Rekabet gücünü arttırmak isteyen işletmeler, lojistik konusunda daha seçici olmaktadır.

Ülkemiz, bulunduğu coğrafi konum itibariyle önemli bir lojistik merkezi olmaya adaydır. Ancak bu avantajlı konum tek başına yeterli olmamaktadır. Bugün hala ülkemizde lojistik dendiği zaman, ağırlıklı olarak taşımacılık faaliyetleri anlaşılmaktadır. Oysa lojistik firmalarının sadece taşımacılık değil, tüm lojistik hizmetleri sunabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Bunun için hizmet yelpazesinin genişlemesi ve depolama ve taşımacılık hizmetlerinin birbirinden ayrılması gerekmektedir.

Genel olarak bakılacak olursa lojistik şirketlerinin, en düşük maliyetle, en az stokla, yüksek kalitede ve bilgi teknolojileri desteğinde izlenebilir hizmet vermeleri gerekmektedir. Bu çerçevede olmak üzere demiryolu araçlarının gözetimleri de ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Bu kapsamda yetkili kuruluşlar tarafından, demiryolu araçlarının tasarım gereklilikleri ve kalite uyumluluğu, üretim yetkinliği, durum gözetim ve takibi, güvenlik incelemeleri ve kaza incelemeleri hizmetleri verilmektedir. Genel olarak yetkili kuruluşlar dünyanın her yerinde raylı sistem değerlendirmeleri yapmakta ve tetkik hizmetleri sunmaktadır.

Kuruluşumuz demiryolu taşımacılık hizmetleri arasında verilen demiryolu gözetim hizmetleri kapsamında, demiryolu araçları gözetim hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Demiryolu gözetim hizmetleri kapsamında verilen demiryolu araçları gözetim hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.