Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Entegre Yönetim Sistemleri Belgelendirmesi

Bugünün küresel iş yaşamında işletmelerin ayakta kalmaları ve rekabette öne çıkmaları, yeni yönetim anlayışlarına, üretim şekillerine ve teknolojik gelişmelere açık olmalarına bağlıdır. Günümüzde üretim ve yönetim şekillerini ortak bir yapıya kavuşturmak için birçok sistem ve standart yayınlanmaktadır. Örneğin ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, AS 9110 Havacılık ve Uzay Endüstrisine Yönelik Kalite Yönetim Sistemi, HACCP Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları Sistemi bunlardan sadece birkaçıdır.

Entegre Yönetim Sistemleri Belgelendirmesi

Ancak bunların herbirinin standart yapıları farklı olduğu ve herbiri farklı gerekliliklere sahip olduğu için bir işletmede bu sistemlerin birarada kullanılması genelde eksiklere ve yanlış uygulamalara neden olur. Bu nedenle entegre yönetim sistemi, söz konusu yönetim sistemlerinin bir çatı altında toplandığı ve farklı gerekliliklerin birlikte karşılandığı bütünsel bir yapıdır.

Entegre yönetim sisteminde aynı anda farklı yönetim sistemleri birarada denetlenmekte ve uygun bulunması durumunda belgelendirilmektedir. Bu şekilde ayrı ayrı denetimler için harcanacak emek, zaman ve işgücünden tasarruf edilmiş olmaktadır. Ayrıca bu yönetim sistemlerinin ortak süreçleri ayrı ayrı dokümante edilmemiş olmaktadır.

Bugünün rekabetçi ortamında işletmeler, önde olmak konusunda daha fazla çaba göstermek zorundadır. Varlıklarını korumak ve sürdürülebilir bir başarı elde etmek bakımından, her zaman standartlara ve yasal düzenlemelere uygun faaliyet göstermek zorundadır. Bu yüzden kuruluşumuz işletmelere, kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hizmetleri kapsamında entegre yönetim sistemleri belgelendirme hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin daha etkin, yüksek performaslı ve kaliteli ürün ve hizmetler üretmesidir.

Entegre yönetim sistemleri belgelendirme hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.