Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Tesis ve Terminal Operasyonları - Terminal Personeli Tedarik Hizmetleri

Günümüzde liman içi lojistik hizmetlerinde yaşanacak herhangi bir aksama, uluslararası lojistik sistemini dolaylı veya doğrudan mutlaka etkilemektedir. Örneğin rıhtım vinçleri verimsiz çalışıyorsa, bu durum yükleme ve boşaltma işlemlerinin hızını etkileyecektir. Dolayısıyla gemilerin terminalde bekleme süresi uzayacaktır. Gemi terminalde uzun süre kalırsa liman masrafları artacak ve taşıyıcı firma bundan zarar görecektir. Keza yükler sahiplerine planlanan zamanda teslim edilemeyecektir. Kısaca bu durumdan sadece taşıyan firma ve alıcı firma değil, tedarik zinciri üzerindeki bütün taraflar etkilenecektir.

Tesis ve Terminal Operasyonları - Terminal Personeli Tedarik Hizmetleri

Liman işletmeleri, genel olarak terminal ekipmanlarının performansını ölçen, çeşitli problemelere karşı zamanında bilgi akışı sağlayan, farklı alternatifleri değerlendiren ve problem çözümünde en iyi çözüm yollarını gösterebilen esnek karar destek araçları kullanmaktadır. Ancak herşeye rağmen liman işletmeleri nitelikli, eğitimli ve deneyimli çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Çünkü en iyi ekipmanlara sahip olmak veya en çağdaş sistemleri uygulamak tamamen insan faktörüne bağlıdır. Bu bakımdan işletmeler için terminal personeli tedariki önemli bir konudur.

Liman ve terminal hizmetlerinde çok sayıda faaliyetin yerine getirilmesinde çalışanların becerisi ve deneyimi önemlidir. Liman ve terminallerde yükleme ve boşaltma, römorkaj ve depolama gibi temel fonksiyonların kısa sürede ve aksamadan yürütülmesi çalışanların becerisine bağlıdır. Neticede liman işletmeleri, ihracatçılar, ithalatçılar, yükletenler, lojistik şirketleri, resmi kuruluşlar, bankalar ve sigorta şirketleri gibi birçok kuruluş ile ilişki içindedir. Bu ilişkiler yüzünden limanlar ve terminaller sadece yüklerin aktarılmasını değil, birçok ticari ve yasal işlemlerin koordinasyonunu da sağlamış olmaktadır.

Kuruluşumuz taşımacılık hizmetleri arasında verilen tesis ve terminal operasyon hizmetleri kapsamında, terminal personeli tedarik hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Tesis ve terminal operasyon hizmetleri kapsamında verilen terminal personeli tedarik hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.