Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Güvenlik Yönetimi Hizmetleri - ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetim Sistemi Hizmetleri

ISO 28000 standardı, Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından geliştirilen bir yönetim sistemi standardıdır. Bu standart, ülkemizde Türk Standartları Enstitüsü tarafından şu başlıkla yayınlanmıştır: TS ISO 28000 Tedarik zincirinde güvenlik yönetim sistemleri için özellikler. Bu standart, tedarik zinciri üzerinde güvenliği sağlamak amacı ile, kritik olan yönler dahil olmak üzere, bir güvenlik yönetim sisteminin koşullarını kapsamaktadır.

Güvenlik Yönetimi Hizmetleri - ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetim Sistemi Hizmetleri

Bir tedarik zincirinde bulunan bütün işletmeler için, üretim, depolama ve karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu dahil bütün dağıtım süreçlerinde, ürünlerin alıcısına teslim edilmesine kadar geçecek sürede, güvenlik koşullarının sağlanması en önemli bir konudur. Söz konusu güvenli ortamın IS0 28000 standardına uygun şekilde sağlanması ile işletmeler, bütün tedarik zinciri boyunca sahip olduğu güvenliği ve güvenilirliği arttırmış olmaktadır. Taşınacak her yük kendi koşullarında değerlidir, ancak tehlikeli ve değerli ürünlerin taşınmasında daha güvenli koşulların yaratılması gerekmektedir. ISO 28000 standardı, önleme, uygulama, izlenilebilirlik ve belgelendirme konularında daha güvenli bir ortama sahip olmak isteyen işletmeler için tasarlanmıştır.

Özellikle lojistik firmaları, ISO 28000 Tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemini kurdukları takdirde, günlük faaliyetlerinde daha hızlı ve daha fiyat oranlı hareket özgürlüğüne kavuşmuş olmaktadır. Bu standart, güvenlik risklerinin düşürülmesine ve mal ve malzeme dağıtımının zamanında ve sorunsuz gerçekleşmesine destek olmaktadır.

Kuruluşumuz güvenlik yönetimi hizmetleri kapsamında, ISO 28000 Tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemi hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Güvenlik yönetimi hizmetleri kapsamında verilen ISO 28000 Tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemi hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka risk yönetimi hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.