Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı - Gelişmiş Kargo Bilgileri Hizmeti

Karayolu taşımacılığı, çeşitli yüklerin, hızlı, güvenilir, ekonomik, verimli ve sağlam şekilde taşınmasına imkan veren bir taşıma sistemidir. Karayolu taşımacılığının en büyük özelliği, başlangıç ve varış noktaları arasında bir aktarma ihtiyacı olmadan yüklerin taşınmasıdır. Ayrıca denizyolu ve demiryolu taşımacılığına göre karayolu taşımacılığı çok daha hızlı olmaktadır. Özellikle kısa mesafeli taşımalarda karayolu taşımacılığının daha ekonomik olduğu da söylenebilir.

Karayolu Taşımacılığı - Gelişmiş Kargo Bilgileri Hizmeti

Taşınacak yükün boyutları ne olursa olsun, bir fabrikanın taşınması bile karayolu ile yapılabilmektedir. Karayolu taşımacılığı oldukça esnek bir yapıdadır. Yükleme ve boşaltma işlemleri kolayca yapılabilir. Tarifeli yüklemeler yapılabilir. Kapıdan kapıya hizmet verilebilir. Bütün bunlar karayolu taşımacığını cazip kılmaktadır. Ancak yoğun trafikten, kötü hava koşullarından ve olumsuz çevre faktörlerden etkilenmesi karayolu taşımacılığının olumsuz yönleridir.

Karayolu taşımacılığının en büyük avantajı, düşük hacimli yüklerin kısa ve orta mesafelerde hızlı ve esnek şekilde taşınabilmesidir. Sipariş bazlı çalışan işletmeler için tam zamanında (just in time) teslimat önemlidir ve bu olanağı ancak karayolu taşımacılığı vermektedir.

Ayrıca karayolu taşımacılığında, uygun coğrafi koşullar olduğu sürece ulaşım ağı hemen hemen sınırsızdır. Oysa denizyolları belli liman ve terminallere, demiryolları ise istasyonlara bağımlıdır. Bu yüzden karayolu taşımacılığında terminal gereksinimi yok gibidir. Bu anlamda zaman kısıtı da yok gibidir. Haftanın her günü ve günün her saati sefer yapılabildiği gibi, yükleme ve boşaltma işlemleri de yapılabilir.

Burada en önemli nokta kargo bilgilerinin sağlanmasıdır. Bunun için yetkili kuruluşlar otomasyon sistemlerinden de faydalanarak gelişmiş kargo bilgileri hizmeti vermektedir.

Kuruluşumuz karayolu taşımacılık hizmetleri kapsamında, gelişmiş kargo bilgileri hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Karayolu taşımacılığı hizmetleri kapsamında verilen gelişmiş kargo bilgileri hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.