Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Demiryolu Bakım Değerlendirme Hizmetleri

Demiryolu taşımacılığı bugün dünyanın en güvenilir taşımacılık sistemidir. Ülkemiz ne yazık ki 10 bin kilometre civarında bir demiryolu ağına sahiptir. Lojistik sektörünün gelişmesi ile birlikte demiryolu taşımacılığının da gelişmesi beklenmektedir. Oysa demiryolu taşımacılığı, hem maliyetler, hem zaman bakımından, hem de güvenilirlik açısından çok önemli bir taşımacılık yöntemidir. Bir yandan demiryolları ağının büyümesi bir yandan da vagon sayısının artması ile birlikte taşınan yük miktarı da artacak ve demiryolları taşımacılığı, daha maliyetli olan karayolu taşımacılığının önüne geçecektir. Diğer yandan demiryolu taşımacılığı, çevreyi daha az kirleten bir taşımacılık yöntemidir.

Demiryolu Bakım Değerlendirme Hizmetleri

Demiryolu taşımacılığının bugün için en büyük dezavantajı, yeterli bir altyapıya sahip olmamaktır. Bunun sonucu olarak yüklerin teslim yerleri de yetersiz kalmaktadır. Maalesef ülkemizde birçok ile demiryolu bağlantısı bulunmamaktadır. Bu açıdan bir yandan yeni demiryollarının planlanması ve inşa edilmesi gerekirken, bir yandan da mevcut demiryollarının bakım ve onarım çalışmalarının gecikmeden yapılması gerekmektedir.

Bugün yetkili kuruluşlar tarafından, mevcut raylı sistemlerin bakım süreçlerinin gözden geçirilmesi, bir takım kriter ve zaman ölçeklerinin uygunluğunun sağlanması, demiryolu araçları ve depoların verimliliğinin arttırılması, maliyetleri düşürmek için bakım süreçlerinin optimize edilmesi ve demiryolu araçlarının operasyonunda güvenliğin sağlanması gibi hizmetler verilmektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmelerin verimliliği artmakta, işgücü uyumu eldeedilmekte, işgücü yetkinliği denetlenmekte, bakım optimizasyonu sağlanmakta ve depo organizasyonu yapılmış olmaktadır. Ayrıca iş akışı optimizasyonu yapılmaktadır.

Kuruluşumuz demiryolu taşımacılık hizmetleri kapsamında, demiryolu bakım değerlendirme hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Demiryolu taşımacılık hizmetleri kapsamında verilen demiryolu bakım değerlendirme hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.