Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Demiryolu Gözetim Hizmetleri - ISO Tank Gözetimi Hizmetleri

Küreselleşme ile birlikte lojistik faaliyetleri de günden güne tüm sektörlerde kendini hissettirmeye başlamıştır. Uluslararası alanda başarı gösteren büyük şirketler, bu başarılarını bir ölçüde lojistik desteğin gücü sayesinde elde etmektedir. Dünyada doğu ve batı arasındaki ticari hareketliliğin artması ile birlikte stratejik coğrafi konumu yüzünden ülkemiz, lojistik hizmetler bakımından önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir.

Demiryolu Gözetim Hizmetleri - ISO Tank Gözetimi Hizmetleri

Lojistik hizmetlerin yönetiminde, depolama ve taşıma faaliyetleri, sistemin sürdürülebilir olmasını sağlayan önemli faktörlerdir. Bunlar arasında taşıma faaliyeti, lojistik yönetimi içinde ciddi bir maliyet kalemidir. Ancak ülkemizde taşımacılık faaliyetleri ağırlıklı olarak karayolu taşımacılığı ile yapılmaktadır. Oysa demiryolu taşımacılığı, iç bölgelere yapılacak taşımacılık faaliyetlerinde önemli bir paya sahip olabilir.

Demiryolu taşımacılığı çevre dostu bir taşımacılık şeklidir ve uzun mesafeli nakliyat işlerinde ciddi maliyet avantajı sağlamaktadır. Demir ve kömür gibi yeraltı kaynaklarının ve tarım ve orman ürünlerinin taşınmasında demiryolu taşımacılığı önemli bir yer tutmaktadır. Ayrıca kitle taşımacılığına da son derece elverişli olması yüzünden özellikle son yıllarda bu yönde de verilen hizmetler artmaktadır.

Demiryolu ile yapılan taşımacılıkta, özellikle izin verilen kimyasal maddelerin taşınmasında tanklar kullanılmaktadır. Bu kimyasalların taşınmasında kargo bütünlüğü ve güvenlik konuları yaşamsal öneme sahiptir. Vagonlara yerleştirilen ISO tankların taşınması konusunda, olası güvenlik risklerinin tespit edilmesinde yetkili kuruluşların bu yönde verdikleri hizmetler önemli olmaktadır.

Kuruluşumuz demiryolu taşımacılık hizmetleri arasında verilen demiryolu gözetim hizmetleri kapsamında, ISO tank gözetimi hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Demiryolu gözetim hizmetleri kapsamında verilen ISO tank gözetimi hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.