Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Konteyner Taşımacılığı - Haşere İle Mücadele Hizmetleri

Uluslararası taşımacılık faaliyetleri, yüklerin hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınması konusunda gelişmesini sürdürmektedir. Bu çerçevede bir yandan taşıma şekilleri çeşitlenirken bir yandan da taşıma faaliyetlerinde kullanılan araç ve ekipmanlar gelişmektedir. Bir taşıma işlemi öncesinde, yükün nitelikleri, teslim yeri ve başka faktörlerin göz önünde tutulması ve taşıma yönteminin buna göre planlaması gerekmektedir. Bu planlamada yükün taşınacağı araç ve ekipmaların seçimi de önemli olmaktadır.

Konteyner Taşımacılığı - Haşere İle Mücadele Hizmetleri

Zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için, elleçleme aşamasında fazla zaman kaybetmemek ve maliyetleri en düşük seviyede tutmak gerekiyor. Bu noktada konteyner taşımacılığı maksimum yarar sağlayan bir taşımacılık yöntemi olmaktadır.

Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından belirlenen standartlara göre konteynerler, 20’lik ve 40’lık olarak iki çeşittir. Bunun dışında kullanım şekillerine göre ve üretildiği malzemeye bağlı olarak farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Konteynerler fiziksel olarak aynı anda birden çok farklı türde yükleri bir arada taşıyabilmektedir. Keza bir konteyner birden çok kez kullanılabilecek özelliktedir. İşte bu noktada konteynerlerin temiz tutulması önemli olmaktadır. Her taşıma öncesinde üzerinde, bir önce taşınan yüklerden bir kalıntı ve bulaşık kalmamış olmalıdır. Bu yapılmadığı takdirde yüklerin zarar görmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Burada en önemli risklerden biri haşerelerdir. Yetkili kuruluşlar tarafından verilen haşere ile mücadele hizmetleri kapsamında yükler korunmakta ve kalite, sağlık ve güvenlik konusunda ilgili yasal düzenleme esaslarına ve ilgili standartlara uygunluk sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz konteyner taşımacılık hizmetleri kapsamında, haşere ile mücadele hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Konteyner taşımacılığı hizmetleri kapsamında verilen haşere ile mücadele hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka taşımacılık hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.