Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Operasyonel Tetkik ve Geliştirme Hizmetleri - Kaçak Tespiti Hizmetleri

Dünyada ürün ve hizmet trafiği geliştikçe, lojistik firmalarına duyulan ihtiyaç da giderek artıyor. Bu rekabet ortamında lojistik firmaları, en uygun fiyatla en iyi hizmeti vermek zorundadır. Bu yüzden lojistik firmaları, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun en kaliteli hizmeti vermek konusunda birbirleri ile yarışıyorlar.

Operasyonel Tetkik ve Geliştirme Hizmetleri - Kaçak Tespiti Hizmetleri

Günümüzde çok yönlü ve çok fonksiyonlu lojistik hizmetler verilmekte ve zaman ve fiyat açısından çok uygun çözümler üretilmektedir. Örneğin Almanya’ya ihracat yapacak bir firmanın ürünleri TIR’lara yüklenerek İzmir limanına getiriliyor ve burada doğrudan Ro-Ro gemilere yükleniyor. Gemiler İtalya’nın Tieste limanına yanaşarak, indirilen dorsalar özel olarak kiralanmış bir trene yükleniyor ve Almanya’ya yola çıkarılıyor. Almanya’da trenden indirilen dorsalar yeniden TIR’ların üzerine alınıyor ve gideceği şehirlere gönderiliyor ve alıcı firmanın depolarına indiriliyor. Bu hassas bir planlama gerektiren çok yönlü bir lojistik hizmettir.

Bugün ülkemiz, taşımacılık sektörün oldukça ilerlemiştir. Dünya Bankası Uluslararası Ticaret Birimi tarafından hazırlanan Küresel Lojistik Performans Endeksi sıralamasında ülkemiz 2016 yılına 34. sıradadır. Aynı zamanda ülkemiz Avrupa’nın yaş ortalaması 4.2 olan, en büyük ve en modern TIR filosuna sahiptir.

Ülkemiz, rekabet gücünde yukarılarda olabilmek için altyapısını güçlendirmeye, yatırımlarını arttırmaya ve çalışan kalitesini iyileştirmeye çalışmaktadır. Bu arada bölgesel gelişmeleri yakından izlemekte, pazardaki değişimleri takip etmekte ve yeni teknolojik araç, ekipman ve yöntemleri takip etmektedir.

İşletmeler maliyetlerini kontrol altına almak zorundadır. Bu çerçevede olmak üzere işletmelerin yerüstü ve yeraltı depolama tanklarındaki sızıntıların tespit edilmesi ve önlenmesi konusunda yetkili kuruluşlar tarafından verilen hizmetler de önemli olmaktadır.

Kuruluşumuz operasyonel tetkik ve geliştirme hizmetleri kapsamında, kaçak tespiti hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Operasyonel tetkik ve geliştirme hizmetleri kapsamında verilen kaçak tespiti hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka tetkik ve belgelendirme hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.