Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

İş Güvenliği Yönetimi Hizmetleri - ISO 31000 Risk Yönetimi Hizmetleri

ISO 31000 standardı, Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından geliştirilen bir yönetim sistemi standardıdır. Bu standart, ülkemizde Türk Standartları Enstitüsü tarafından şu başlıkla yayınlanmıştır: TS ISO 31000 Risk yönetimi - Kurallar. Bu standart, işletmeler tarafından karşı karşıya kalınan risklerin yönetilmesi konusunda kılavuz bilgiler içermektedir. Bu standart, çeşitli sektörlerde ve özellikle lojistik sektöründe işletmelerin faaliyet şekline bağlı olarak uygulanmaktadır.

İş Güvenliği Yönetimi Hizmetleri - ISO 31000 Risk Yönetimi Hizmetleri

Risk analizi yapmak, riskleri değerlendirmek ve etkin bir şekilde yönetmek, kısaca sağlıklı bir risk yönetimi uygulamak, işletmelerin riskleri önceden tespit etmelerine ve kontrol altına almalarına imkan sağlamaktadır.

ISO 31000 Risk yönetimi hizmetleri, işletmelere yeni yöntemler sunmakta ve risklerin yönetilmesinde gerekli koşulları sağlamaktadır. Bu standart, her sektörden işletmeler için uygun ve gereklidir. Ancak özellikle lojistik sektörü firmalarının, riski çok daha önceden tespit etmeleri ve gerekli önlemleri almaları için tasarlanmış bu sisteme ihtiyaçları çok fazladır.

Lojistik firmalarının güvensizliğe tahammül gücü yoktur. Karşılarına çıkan fırsatları değerlendirmek için yerine göre risk almaları gerekir. Risk içermeyen hiçbir fırsat yoktur. Ancak önemli olan firmanın ne kadar risk almaya hazır olduğunu bilmektir. Bu arada iş süreçlerindeki karmaşıklık da her zaman risk yaratabilir. Lojistik firmalarının büyümek ve gelişmek için ne tarz bir strateji uygulamaları gerektiğini bilmeleri gerekir. Ayrıca bu stratejileri etkili bir şekilde uygulamak önemlidir. Bütün bu ihtiyaçlar firmada ISO 31000 Risk yönetim sisteminin kurulmasını ve çalıştırılmasını gerektirmektedir.

Kuruluşumuz iş güvenliği yönetimi hizmetleri kapsamında, ISO 31000 Risk yönetimi hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

İş güvenliği yönetimi hizmetleri kapsamında verilen ISO 31000 Risk Yönetimi hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka risk yönetimi hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.