Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Numune Yönetimi ve Dağıtımı Hizmetleri - Numune Depolama Hizmetleri

Sağlıklı bir numune alma yöntemi, numune alma işleminin amacına, yükün çeşidine, tek tip olup olmamasına ve sevkiyatın büyüklüğüne bağlı olarak farklı şekillerde gerçekleştirilir. Ancak her durumda aslolan, alınan numunenin, yükün tamamını, yani sevkiyatın bütününü temsil etmesidir.

Numune Yönetimi ve Dağıtımı Hizmetleri - Numune Depolama Hizmetleri

Numune alma yöntemleri, duruma göre numunenin kurutulması ve ufalanması gibi bir takım işlemler gerektirebilir. Ancak hangi yöntem uygulanırsa uygulansın, alınan numunenin niteliklerini kaybetmemesi, bütünü temsil etme özelliğini koruması ve bunun için de doğru depolanması gerekmektedir.

Gelişmiş laboratuvarlarda, güçlü teknolojik alt yapı ve çözüm odaklı deneyimli ve eğitimli çalışanlar ile numune saklama konusunda gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Diğer yandan işletmelerin rekabet güçlerini korumaları ve bulundukları piyasalarda var olmaya devam edebilmeleri açısından, müşterilerine gönderdikleri numunelerin bozulmadan ve niteliklerini kaybetmeden yerine ulaştırılması gerekmektedir. Bu noktada lojistik firmalars büyük sorumluluk düşmektedir. Gönderilecek numunelerin özelliklerine uygun paketleme yapılması ve taşımacılık faaliyetleri sırasında depolama koşullarının, ürüne uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Numunelerin kalitesi, teslim hızı, nasıl depolandığı ve alıcısına nasıl sunulduğu, işletmelerin yeni iş almalarında anahtar rol oynamaktadır.

Lojistik firmalarının hemen hemen hepsi, yanıcı, zehirli veya aşındırıcı ürünler dahil olmak üzere, tehlikeli ve tehlikeli olmayan bütün ürünleri taşımakta ve depolamaktadır. Bu firmalar en son teknolojik imkanları kullanmakta ve modern depolama, paketleme ve etiketleme hizmetleri vermektedir.

Kuruluşumuz numune yönetimi ve dağıtımı hizmetleri kapsamında, numune depolama hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermesini sağlamaktır.

Numune yönetimi ve dağıtımı hizmetleri kapsamında verilen numune depolama hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka risk yönetimi hizmetleri de vermektedir.

 


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.