Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Lojistik Hizmetleri

Sürdürülebilirlik Hizmetleri - Sürdürülebilir Proses Tasarımı Hizmetleri

Sürdürülebilirlik, Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Dünya Komisyonu tarafından şu şekilde tanımlanmıştır: gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılama yeteneğinden ödün vermeden, mevcut ihtiyaçları karşılayan kalkınma şeklidir. Bugün sürdürülebilirlik, kurumsal ve sosyal sorumluluğun ötesine geçmiştir. İşletmeler faaliyetlerini, çevresel, sosyal ve etik açıdan dengeli bir şekilde devam ettirmek zorundadır. Yasa koyucular, tahmin edilemeyen iş krizlerini önlemek için, sürdürülebilirlik gelişiminin sosyal, çevresel ve ekonomik yönlerine odaklanmışlardır.

Sürdürülebilirlik Hizmetleri - Sürdürülebilir Proses Tasarımı Hizmetleri

Sürdürülebilirlik, ilgili riskleri belirlerken ve izole ederken, maliyetleri düşürmek ve gelirleri artırmak için yeni fırsatlar peşinde olan işletmeler için stratejik bir öncelik haline gelmiştir.

Sürdürülebilir kalkınmayı destekleyen politikalar ve uygulamalar, insanların doğal çevre üzerindeki faaliyetlerinin kapsamı konusunda duyulan endişelerin ardından daha geniş bir alana yayılmıştır. İlk olarak 1992 yılında Rio’da yapılan Birleşmiş Milletler zirvesinde, dünyanın kötüleşen çevresel koşullarını ele alma ihtiyacı dile getirilmiştir.

Günümüzde yükselen küresel rekabet, teknolojik değişim ve son yüzyılda yaşanan ciddi ekonomik krizler karşısında, sürdürülebilirlik ilkelerine kurumsal bağlılık, dünya genelinde güçlü olmaya devam etmektedir. Sürdürülebilirlik, işletmelerin gelecekteki başarısı için çok önemli görülmektedir. Son yıllarda yaşanan ekonomik gerilemeye rağmen sürdürülebilirliğin önemi her zamankinden daha güçlüdür.

Petrol ve doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren işletmeler açısından da sürdürülebilirlik ve sürdürülebilir proses tasarımı önemli olmaktadır. Yaşam döngüsü çevresel etkilerini optimize etmek için sürdürülebilir proses tasarımı problemleri ile yaşam döngüsü değerlendirmesi birlikte ele alınmaktadır.

Kuruluşumuz sürdürülebilirlik hizmetleri kapsamında sürdürülebilir proses tasarımı hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Sürdürülebilirlik hizmetleri kapsamında verilen sürdürülebilir proses tasarımı hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.