EUROLAB Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Kimyasal Maddeler Ölçüm, Test ve Analizleri

Tüketici Kimyasalları - Sabunlar, Deterjanlar ve Ev Tipi Kimyasallar - Dupro Üretim Ara Kontrolleri

Üretim sırasında kontrol işlemleri, üretim yüzde 20 ile 80 arasında tamamlandığı zaman ve ürünler sevkedilmek üzere paketlendiği zaman yapılan muayene işlemleridir. Üretimi tamamlanan partilerden rastgele seçilen örnekler üzerinde yapılan bu muayene neticesinde, işletmenin şartname koşullarına uyup uymayacağı ve sözleşmeye aykırı bir üretim yapılıp yapılmadığı tespit edilmektedir.

Tüketici Kimyasalları - Sabunlar, Deterjanlar ve Ev Tipi Kimyasallar - Dupro Üretim Ara Kontrolleri

Dupro kısaltması, üretim sırasında bitmiş ürünlerin kontrolü anlamına gelen İngilizce During Production ifadesinden gelmektedir. Üretim faaliyetleri sırasında gerçekleştirilen bu muayene işlemlerinde, işçilik hataları, renk hataları, ölçü hataları, aksesuarlar, etiketler, paketleme durumu, fiyat etiketleri ve konumları, barkod etiketlerinin varlığı ve doğruluğu, koli üstü bilgilerin tamam olduğu ve daha birçok özellik muayene edilmektedir.

Gelişmiş laboratovarlarda yapılan Dupro üretim ara kontrollerinde TS ISO 2859-1 standardına uyulmaktadır (Muayene ve deney için numune alma metotları - Nitel özelliklere göre - Bölüm 1: Parti parti muayene için kabul kalite sınırına göre (AQL) indekslenmiş numune alma programları).

Kullanımları sırasında insan sağlığına zarar veren ve çevre kirliliğine neden olan sabunlar, deterjanlar ve ev tipi kimyasalların üretim çalışmalarında, işletmelerin tüketicilere kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaları açısından, Dupro üretim ara kontrolleri çok önemlidir. Üretimin çeşitli aşamalarında kalitenin korunması ve üretim sırasında parça, malzeme ve ürün kalitesinin değerlendirilmesi bu sayede mümkün olmaktadır.

Kuruluşumuz tüketici kimyasalları kapsamında sabunlar, deterjanlar ve ev tipi kimyasallar test hizmetleri arasında, Dupro üretim ara kontrolleri hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalar sırasında yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve genel kabul gören test ve analiz yöntemlerine başvurulmaktadır.

Sabunlar, deterjanlar ve ev tipi kimyasallar test hizmetleri arasında verilen Dupro üretim ara kontrolleri hizmetleri yanı sıra laboratuvarımızda başka ölçüm, test ve analiz çalışmaları da yapılmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.