Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Petrol ve Doğalgaz Hizmetleri

Ölçüm ve Tahsis Hizmetleri - Metering Operasyon Desteği

Yetkili kuruluşlar tarafından verilen kapsamlı petrol ve doğalgaz ölçüm hizmetleri, petrol ve doğalgaz ürünleri ölçüm sistemlerinin ilgili standartlara ve en iyi uygulamalara göre tasarlanmasını, kurulmasını, işletilmesini ve bakımını sağlamaya destek olmaktadır. Ürün ölçümleri, bu alanda temel gelir belirleme kaynağıdır ve sonuç olarak işletmelerin karları üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

Ölçüm ve Tahsis Hizmetleri - Metering Operasyon Desteği

Ölçüm sistemleri için kalibrasyon yöntemlerindeki yenilikler ve değişiklikler, en son teknoloji ve yöntemlerin uygulanmasında önemli güçlükler ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzden yetkili kuruluşların bu alanda verdikleri metering operasyon desteği, işletmelerin faaliyetlerinde ve karlılıklarında etkili olmaktadır.

Yetkili kuruluşlar, petrol ve doğalgaz ölçüm hizmetleri konusunda işletmelerin akış ölçüm zorluklarınızı gidermek için yeterli teknik bilgi ve beceriye sahiptir. Üstelik bu hizmetler, bir seferlik petrol ve doğalgaz ölçümlerinin ötesine geçmekte ve işletmelere gerekli tüm destek ve çözümleri sunmaktadır.

Bu ölçüm operasyon desteği, ölçüm sistemlerinin eksiksiz yönetimini, ölçüm sistemlerini tasarımını, işletme ve bakım süreçlerinin hazırlanmasını ve sistem denetimlerini de içermektedir. Bu hizmetler çoğu zaman laboratuvar tabanlı olmakta ve sahada sunulmaktadır. Bu arada yanlış ölçüm araştırmaları, ölçüm cihazı test ve kalibrasyonlarının yapılması ve ölçüm problemlerinin çözümü de sunulan hizmetler arasındadır.

Metering operasyon desteği, aynı zamanda, tek ve çok fazlı sayaçların, çeşitli ölçüm cihazlarının kalibrasyonu, akış testleri ve gerekli diğer test hizmetlerini de kapsamaktadır.

Kuruluşumuz upstream hizmetleri kapsamında verilen ölçüm ve tahsis hizmetleri arasında metering operasyon desteği hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Ölçüm ve tahsis hizmetleri arasında verilen metering operasyon desteği hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka upstream hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.