Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Petrol ve Doğalgaz Hizmetleri

Dağıtım ve Perakende Hizmetleri - Bakım ve Onarım Hizmetleri

Yetkili kuruluşlar tarafından, petrol ve doğal gaz işletmelerine downstream hizmetler kapsamında verilen bakım ve onarım hizmetleri, işletme güvenliğinden ödün vermeden üretim faaliyetlerini optimize etmek için önemli bir araç olmaktadır. Bu hizmetler, işletmelerin tüm varlık yaşam döngüsünü kapsamaktadır ve petrol ve doğal gaz tesislerinin, işletilmesi, bakımı, kapatılması, geri dönüşler, açılımlar ve tesisin tıkanıklığı dahil olmak üzere tüm saha faaliyetlerini kapsamaktadır.

Dağıtım ve Perakende Hizmetleri - Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bakım ve onarım hizmetleri birbirine entegre çalışmalardır ve sahadaki bakım ve proje yönetimini geliştirmektedir. Bu şekilde proje yönetimi, üretim verimliliği ve optimize edilmiş genel proje yaşam döngüsü maliyetleri kontrol altına alınmış olmakta ve işletmede yenileme, iyileştirme, modifikasyon, hata giderme ve iyileştirme süreçleri, tüm tesiste veya ayrı bölümlerde sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir.

Kısaca bakım ve onarım hizmetleri, mekanik ve elektronik sistemler, vana ve fittingler, sayaçlar, pompalar ve depolama tankları gibi temel bileşenleri, dispenser sayaçlarının kalibrasyonunu, yakıt dağıtım ünitelerinde kullanılan elektronik kartların onarımını ve aydınlatma ve işaret sistemlerinin bakımlarını kapsamaktadır.

Yetkili kuruluşlar, bilimsel ve rasyonel bir yaklaşım ile ve bakım mühendisliği ilkeleri doğrultusunda bu hizmetleri vermektedir ve en son teşhis, tamir ve bakım yöntemleri uygulanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve organizasyonel değişiklikler, kaliteli üretimin önemini arttırmaktadır. Bunun yanı sıra piyasada yaşanan rekabet, tesislerin ve ekipmanların daha verimli kullanılmasını gerektirmektedir. Tesisleri ve üretim faaiyetlerini sürekli aktif halde tutmak için şu faktörler önemlidir: planlı bakım, arıza tespit ve onarım.

Kuruluşumuz dağıtım ve perakende hizmetleri kapsamında bakım ve onarım hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Dağıtım ve perakende hizmetleri arasında verilen bakım ve onarım hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka downstream hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.