Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre

Su - Sanayi ve Atıksu Araştırmaları

Toplumun atık akışı büyüdükçe ve daha karmaşık hale geldikçe, birçok atıksu arıtma işletmesi arasında rekabet de büyümektedir. Bu işletmeler ilgili yasal düzenlemelere uymak için süreçlerini ve işletme stratejilerini gözden geçirmek ve iyileştirmek zorundadır.

Su - Sanayi ve Atıksu Araştırmaları

Günümüzde birçok yetkili kurululuş, bu sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi araştırmalar yürütmekte, işletmelere daha pratik, verimli ve sürdürülebilir çözümler sunmakta ve işletmeleri bu yönde desteklemektedir. İşletmelerin mevcut ve gelecekteki atıksu uygulamalarını, stratejik ve verimli bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmak için teknolojinin sınırlarını zorlamaktadır.

Dünyanın nüfusu artmaya devam ettikçe, temiz su kaynakları tükenme noktasına gelmektedir. Su ihtiyacı, mevcut kaynaklardan ve atıksu deşarjlarından elde edilenden çok daha yüksektir. Bu durum, atıksu işletmelerini, insanların ihtiyacını karşılama konusunda strese sokmaktadır. Bu nedenle gelişmiş laboratuvarlar tarafından verilen sanayi ve atıksu araştırma hizmetleri, bu işletmelerin gereksinimlerini karşılamak ve insanların sağlığını korumak bakımından son derece önemli olmaktadır.

Bu hizmetler çerçevesinde, endokrin bozucu bileşiklerin ve eczacılık ve kozmetik ürünleri artıklarının durumunu izlemek, dağıtım sistemindeki korozyon ve dezenfeksiyon durumlarını kontrol etmek, membranların en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak ve iklim değişikliği risklerini değerlendirmek ve yönetmek gibi hizmetler verilmektedir.

Bugün büyük ölçekli atıksu arıtma tesisleri inşa edilmektedir. Bu tesislerde tek aşamalı süreçlerde, evsel atık suları ile tekstil, galvanik, kimyasal, gıda ve diğer endüstriyel atık sular birleştirilerek işlenmektedir.

Kuruluşumuz suya yönelik hizmetler çerçevesinde sanayi ve atıksu araştırma hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Suya yönelik hizmetler çerçevesinde verilen sanayi ve atıksu araştırma hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka çevre hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.