Türcert Logo

EnglishChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Enerji Hizmetleri

Akaryakıt Tesis ve Terminal Operasyonları - Terminal Yönetimi

Akaryakıt firmaları, ülke genelinde çok sayıda terminalden oluşan geniş dağıtım ağlarına sahip firmalardır. Bu terminaller sayesinde akaryakıt firmaları bayilerine daha yakın olmaktadır. Bu şekilde çeşitli petrol ürünleri ülkemizin birçok noktasına ulaştırılmış olmaktadır.

Akaryakıt Tesis ve Terminal Operasyonları - Terminal Yönetimi

Akaryakıt ve LPG dolum terminalleri, manyetik kavramalı pompa sistemleri, tanker dolum pompaları, katık enjeksiyon pompa sistemleri, dik milli pompa sistemleri, santrifüj pompalar ve havalı diyaframlı pompalar gibi farklı amaçlarla kullanılan pompa sistemlerine sahip kuruluşlardır. Tesis ve terminal operasyon hizmetleri veren kuruluşlar, terminallerin tamir ve bakımı, yıllık periyodik bakımları, yedek parça temini ve işletme koşullarına uygun pompa seçimi hizmetleri vermektedir.

Diğer yandan gelişen teknolojiler ile birlikte akaryakıt terminallerinin maliyetlerini kontrol etme ve dünya genelinde kabul görmüş yönetim ve işletme tarzına dönüşüm ihtiyacı, bütün akaryakıt terminalleri için bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu kapsamda olmak üzere terminal işletmecileri, işletmenin operasyonel verimliliğini yükseltmek amacı ile dış kaynak kullanımına yönelmektedir. Tarafsız ve bağımsız bir yaklaşımla faaliyet gösteren kuruluşlar bu konuda esas olarak şu hizmetleri vermektedir: profesyonel yönetim hizmetleri, operasyon güvenliği hizmetleri, bakım ve onarım hizmetleri, sızıntı önleme hizmetleri, idari hizmetler, acil müdahale hizmetleri, envanter ve stok yönetimi hizmetleri ve sipariş yönetimi sistemleri.

Akaryakıt firmaları daha düşük maliyetle daha kaliteli ürünler üretmek konusunda ciddi bir rekabet içindedir. Bir yandan da sosyal sorumluluk duygusu ile hareket etmek ve bunu kanıtlamak ihtiyacındadır. Bu nedenle kuruluşumuz işletmelere akaryakıt tesis ve terminal operasyon hizmetleri kapsamında terminal yönetimi hizmetleri vermektedir. Bu çalışmalarda amaçlanan, işletmelerin daha etkin, yüksek performaslı ve kaliteli ürün ve hizmetler üretmesidir.

Terminal yönetimi hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka enerji kaynakları hizmetleri de vermektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.