EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Bizden Haberler

EUROLAB UAF Akreditasyonunu Aldı

Bir EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan gozetim.com web sitesi, hizmetlerinde güvenilirliği ve kaliteyi sağlamak ve uluslararası alanda geçerli gözetim ve belgelendirme hizmetleri vermek amacı ile UAF akreditasyonu elde etmiştir.

EUROLAB UAF Akreditasyonunu Aldı

UAF (United Accreditation Foundation, Uluslararası Akreditasyon Vakfı), Uluslararası Akreditasyon Forumu’nun (IAF) tam üyesidir (International Accreditation Forum). Bu forum, yönetim sistemleri, ürünler, hizmetler, personel ve diğer benzer konularda hizmet veren dünyanın heryerindeki uygunluk değerlendirme akreditasyon kuruluşları birliğidir. UAF, Uluslararası Akreditasyon Forumu (IAF) ile tam üye olarak mutabakat zaptı imzalamıştır.

Bu kapsamda olmak üzere UAF, belgelendirme kuruluşlarının küresel olarak kabul edilen ilkeler doğrultusunda müşterilerine hizmet vermeleri için rehberlik yapan ve kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Bu kuruluşun öncelikli işlevi, akredite sertifikaların güvenilirliğini güvence altına almak, işletmelerin risklerini düşürmek ve dünya çapında tek bir uygunluk değerlendirme programı geliştirmektir.

Dünyanın saygın akreditasyon kuruluşlarından biri olan Uluslararası Akreditasyon Vakfı (UAF), ABD merkezli bir sivil toplum kuruluşudur. UAF tarafından alınan kararlar, herhangi bir ticari veya finansal zorunluluğa tabi değildir. Bu açıdan uluslararası alanda kabul görmektedir.

Gozetim.com web sitesinin sahibi olan EUROLAB, şu standartlar çerçevesinde UAF akreditasyonu sağlamıştır:

ISO/IEC 17021-1: 2015 Uygunluk değerlendirmesi - Yönetim sistemlerinin denetim ve belgelendirmesini sağlayan kuruluşlar için şartlar

ISO/IEC 17020: 2012 Uygunluk değerlendirmesi - Çeşitli muayene hizmetlerini sağlayan kuruluşlar için şartlar

Bu şekilde ilgili uluslararası standartlara ve gerekliliklere uygun olarak faaliyet gösterilmekte, verilen hizmetlerde ulusal ve kamusal çıkarları göz önünde bulundurulmakta ve faaliyetler sırasında bütünlük ve tarafsızlık korunmaktadır. Esasen UAF, bağımsız, tarafsız ve şeffaf bir akreditasyon sistemi kurmayı hedeflemektedir.

EUROLAB GÖZETİM, belgelendirme hizmetleri kapsamındaki işletmelerin ve üretici firmaların faaliyet ve hizmetlerini, gizlilik, bağımsızlık, tarafsızlık ve eşitlik ilkeleri çerçevesinde ve teknik yönden uymak zorunda olduğu yasal düzenlemeler doğrultusunda sürdürmektedir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.