EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Bizden Haberler

EUROLAB En Güvenilir Gözetim Şirketi Oldu

Mevcut yatırımların, varlıkların ve kaynakların korunmasını sağlamak ve küresel olarak yeni girişimlerin gelişmesini sağlamak amacı ile işletmelerin ihtiyaç duydukları hizmetlerin başında gözetim hizmetleri gelmektedir. İşletmelerin gereksinimi ne olursa olsun, basit bir incelemeden bölgesel güvenlik koşullarına kadar, potansiyel iş girişimlerinden dünyanın başka bölgelerindeki fiziksel güvenlik varlığına kadar çok farklı alanlarda gözetim hizmetleri söz konusudur ve bir EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan EUROLAB GÖZETİM, işletmelerin hızlı hareket etmeleri ve güç durumlarda desteklenmeleri açısından, verdiği hizmetlerle her zaman işletmelerin yanında olmaktadır.

EUROLAB En Güvenilir Gözetim Şirketi Oldu

Gozetim.com web sitesi, bireysel talepler yanı sıra, küçük ve orta ölçekli işletmelere, resmi kuruluşlara, yardımlaşma ve geliştirme organizasyonlarına ve büyük küresel kuruluşlara kadar, her boyut ve sektörden işletmelere aynı anlayışla yaklaşmakta ve verdiği hizmetlerde işletmelerin tüm gereksinimlerini tam bir gizlilik, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerine uyacak şekilde faaliyet göstermektedir.

Bu kapsamda olmak üzere özellikle dış ticarete konu olan faaliyetlerde kalite ve miktar kontrolü ve yükleme, boşaltma, nakliye ve depolama sırasında yükün durumunu belirleme, kısaca tarafların dış ticarete konu ürünler ile ilgili üzerinde anlaşma sağlanan koşulların yerine getirildiğinden emin olmak için uluslararası gözetim şirketlerine büyük gereksinim duyulmaktadır ve gozetim.com web sitesi, bu alanda ülkemizin en güvenilir gözetim şirketlerinden biri olmuştur. Bu çalışmalarda aynı zamanda ürün özellikleri, kalitesi, miktarı, fiyatı ve bunlara benzer konularda ölçüm, test, analiz ve değerlendirmeler yapılmakta ve dünyanın her yerinde geçerli olan raporlar düzenlenmektedir.

Bu hizmetlerin sağlıklı, kaliteli ve doğru sürdürülmesi açısından EUROLAB’in uzman personel ve teknolojik altyapı gibi asgari koşullara sahip olduğu onaylanmıştır ve uluslararası gözetim şirketi statüsüne sahip olmuştur.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.