EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Bizden Haberler

EUROLAB ECO Label Akreditasyonunu Tamamladı

Bir EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan EUROLAB GÖZETİM, gerçekleştirdiği denetim çalışmaları sonunda düzenleyeceği uygunluk değerlendirme raporlarının ve belgelerin uluslararası alanda geçerli olmasını sağlamak amacı ile ECO Label akreditasyonunu tamamlamıştır.

EUROLAB ECO Label Akreditasyonunu Tamamladı

Merkezi Viyana’da bulunan Österreich Spezial Akkreditierungs Service (ÖSAS) isimli akreditasyon kuruluşunun denetimleri sonrasında EUROLAB GÖZETİM sahibi olan EUROLAB, şu standartlar çerçevesinde ECO Label akreditasyonu sağlamıştır:

ISO/IEC 17021-1: 2015 Uygunluk değerlendirmesi - Yönetim sistemlerinin denetim ve belgelendirmesini sağlayan kuruluşlar için şartlar

ISO/IEC 17020: 2012 Uygunluk değerlendirmesi - Çeşitli muayene hizmetlerini sağlayan kuruluşlar için şartlar

ISO/IEC 17025: 2017 Test ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar

ECOmark® Ekolojik ürün belgelendirme

Bu akreditasyon sayesinde gozetim.com web sitesi tarafından, talep eden işletmeler için düzenlenen test ve muayene raporları, yönetim sistemi belgeleri, kalibrasyon belgeleri, ürün belgeleri ve başka uygunluk değerlendirme belgeleri, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır. Bu akreditasyon kuruluşundan alınan yetkiye uyularak aynı zamanda, ekolojik bakımdan tekstil, gıda, tarım, kimya, su, yapı malzemeleri, kozmetik, enerji, temizlik, deterjan, ambalaj, maden, medikal, orman ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren işletmeler için belgelendirme hizmetleri verilmektedir.

İşletmeler açısından ECO etiketlemenin birçok önemli faydası bulunmaktadır. Tüketicilerin, ürünlerin çevresel etkileri ve yapabilecekleri seçenekler hakkında bilgilenmesi bu yoldan olmaktadır. ECO Label uygulaması, çevre hedefleri ve çevreye zararlı ürünler arasında tüketicilerin doğru tercih yapmalarına imkan sağlamaktadır. Geri dönüştürülmüş hammadde veya toksik olmayan temizlik maddeleri gibi bazı tüketici ürünlerini tüketiciler, bu etiket sayesinde farketmektedir. ECO Label aynı zamanda enerji verimliliği ve atıkların en aza indirilmesi konusunda da uyarıcı olmaktadır.

Bu bakımdan gozetim.com web sitesi, önemli bir sosyal sorumluluk ilkesi ile hareket etmekte ve her zaman tüketicilerin yanında olmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.