EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Tecrübeli Gözetmen

Tecrübeli Gözetmenler

Muayane, gözetim, uygunluk değerlendirme ve belgelendirme kuruluşlarında gözetmenlere büyük sorumluluk düşmektedir. Bu bakımdan bir EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan EUROLAB GÖZETİM kadrolarında her zaman deneyimli ve eğitimli gözetmenler bulunmaktadır. Bu gözetmenlerin temel sorumlulukları, üretim süreçlerinin ve üretimi tamamlanmış ürünlerin ilgili yerli ve yabancı standartlara, yasal düzenleme esaslarına ve çoğu zaman taraflar arasında yapılan sözleşme koşullarına uygun olup olmadıklarını tespit etmeye yöneliktir.

Bazen de özellikle dış ticaret işlemlerinde, yabancı ülkelere gönderilecek veya yabancı ülkelerden gelecek ürünlerin depolama, yükleme, nakliye ve boşaltma işlemlerinin uygun koşullarda ve beklenen kriterlere uygun şekilde yapılıp yapılmadığını tespit etmeye yöneliktir.

EUROLAB, bu konuda engin bilgi birikimi ve uluslararası alanda kazandığı haklı deneyim ile kaliteli, hızlı, güvenilir ve ilkeli hizmetler vermektedir. Bunu yaparken de güçlü çalışan kadrosuna güvenmektedir. Tecrübeli gözetmenler, test, analiz, ölçüm, kalibrasyon, muayene, doğrulama ve yeterlilik deneyi gibi birçok farklı alanda değerlendirme çalışmaları yapmaktadır. Bu bakımdan EUROLAB, kadrolarında yer alan gözetmenlerin en az lisans eğitimi almış olmalarını ve faaliyet gösterecekleri alana bağlı olarak en az beş yıllık bir deneyime sahip olmalarını aramaktadır.

Bu arada EUROLAB’in, örneğin uygunluk değerlendirme çalışmalarını yaparken sahip olması gereken asgari yeterlilik kriterleri, Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları ve Onaylanmış Kuruluşlar Yönetmeliği esaslarına ve ilgili teknik düzenleme koşullarına uygundur.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.