EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Tarafsız Gözetim

Tarafsız Gözetim Hizmetleri

Tarafsız gözetim kavramı, çalışanların ve tüketicilerin can ve mal güvenliğini ön planda tutarak muayene, denetim ve gözetim hizmetleri vermeyi içinde barındıran bir kavramdır ve bir EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan gozetim.com web sitesi, tüm müşterilerine tarafsız, bağımsız, güvenilir ve uzmanlaşmış gözetim hizmetleri sunan uluslararası bir kuruluştur.

Bu kapsamda olmak üzere müşterilerin talepleri arasında hiçbir fark gözetmeden, bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde ve hiçbir çıkar ilişkisi kurmadan hizmet vermektedir. Müşteriler hakkında sahip olduğu her türlü belge ve bilgiyi, bir müşteri sırrı olarak kabul etmekte ve bunları hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır.

Tarafsız gözetim sloganı, EUROLAB GÖZETİM için önemli bir prensiptir. Tarafsızlık ilkesi gereği, müşterileri ile ilgili raporlar, denetim sonuçları ve gözetim faaliyetleri titizlikle korunmakta, kamuoyuna herhangi bir açıklama yapılmamakta ve bu bilgiler başkalarının yararına sunulmamaktadır. Gozetim.com web sitesi çalışanları işten ayrıldıkları takdirde bile bu tür bilgileri korumayı taahhüt etmişlerdir. Çalışanlar, gerek çalışırken gerekse daha sonra EUROLAB’in tarafsızlığını tehlikeye atacak hiçbir ticari, mali veya başka yönde baskılara boyun eğmemek ve EUROLAB ilkelerine bağlı kalmak zorundadır.

Kısaca EUROLAB GÖZETİM, uluslararası ticari kuralların gereği olarak, gözetim hizmetleri veren, ilgili raporları düzenleyen ve faaliyetlerini sürdürmek için laboratuvarlar kuran ve işleten tarafsız bir kuruluştur ve EUROLAB üst yönetimi bu yöndeki tarafsızlığını kabul ve taahhüt etmiştir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.