EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Güvenilir Raporlama Hizmetleri

Güvenilir Raporlama

Genel olarak güvenilir raporlama, bir ürünün standartlara uygun üretilip üretilmediği, yasal düzenlemeler açısından uygun olup olmadığı ya da doğru çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi sunan raporlamadır. Bu raporlar, hem bu ürünleri üreten işletmeler hem de tüketiciler için esastır. Bu bakımdan birçok açıdan gözetim hizmetleri veren ve bir EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan EUROLAB GÖZETİM, güvenilir raporlama sloganına sarılmaktadır.

Güvenilirlik raporları, ürünün güvenilirliğini ve ürünü test ederken elde edilen sonuçları ve test ve analizlerin nasıl yapıldığını açıklayan raporlardır.

Bu raporlar test edilen ürün açısından, test ve analizlerin neden önemli olduğuna, ürünün güvenilir bir şekilde performans gösterip göstermediğine ve işletmenin kalite ve güvenilirlik standartlarını ne ölçüde başarı ile uyguladığına yönelik veriler içermektedir.

Ayrıca, ürün güvenilirliğini test etmek için kullanılan yöntemler hakkında da bilgi içermektedir. Bu bilgiler, belli testlerin açıklamalarını ve bu testlerin yapıldığı koşulları açıklamaktadır.

EUROLAB ve gozetim.com web sitesi için raporlama çalışmasının güvenilir olması son derece önemlidir. Bu raporlama aynı zamanda üretici firma için ürün geliştirme ve tüketiciler için seçim yapma konusunda öneriler de içermektedir.

Sahip olunan uluslararası akreditasyon koşulları da esasen güvenilir raporlama için gözetim şirketlerini zorlamaktadır. Kısaca EUROLAB GÖZETİM, işletmelere güvenilir raporlama hizmetleri verirken, kaliteli ve doğru hizmet anlayışını benimsemektedir. Bütün raporlar, standardize edilmiş kontrol prosedürleri ile hazırlanmaktadır.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.