EUROLAB Logo

×

ANASAYFA
GÖZETİM
SURVEY
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
ENERJİ HİZMETLERİ
PETROL VE GAZ HİZMETLERİ
İNŞAAT HİZMETLERİ
LOJİSTİK HİZMETLERİ
MADENCİLİK HİZMETLERİ
SİSTEM BELGELENDİRME
SPESİFİK BELGELENDİRME
MUAYENE
LABORATUVAR
DİĞER HİZMETLER
BAŞVURU TALEBİ
İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır. © 2019 gozetim.com

Akredite Gözetim Hizmetleri

Akredite Gözetimler

Gözetim hizmetleri, genel olarak ticarete konu olan ürünlerin taraflar arasında yapılan sözleşmede öngörülen miktar, kalite, paketleme, etiketleme, yükleme, nakliye, boşaltma ve teslim zamanı gibi kriterlere ne ölçüde uygun şekilde yapıldığının tespit edilmesine yönelik gözetim şirketleri tarafından gerçekleştirilen hizmetlerdir. Bu bakımdan öncelikle gözetim şirketlerinin tarafsız ve bağımsız olarak hareket etmesi gerekmektedir.

Diğer yandan hazırlanan rapor ve belgelerin uluslararası alanda geçerli olması için de gözetim şirketlerinin akredite olmaları büyük önem taşımaktadır. Bu bakımdan bir SCIENCE Teknik Belgelendirme A.Ş. iştiraki olan SCIENCE GÖZETİM, yerli ve yabancı akreditasyon kuruluşlarından aldığı yetkiye dayanarak bu hizmetleri vermekte ve düzenlediği rapor ve belgeler bu şekilde uluslararası alanda kabul görmektedir.

Gozetim.com web sitesi, bağlı olduğu SCIENCE aracılığı ile, ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelerin veya taraflar arasındaki sözleşmenin gereği olarak, ölçüm, test ve analiz çalışmalarının zorunlu olarak yaplaması gereken durumlarda, gerekli kalite kontrol ve ölçüm işlemlerini yapmakta, bu işlemler ile ilgili raporlar düzenlemekte ve ithalat ve ihracat işlemlerinde gerekli koordinasyonu sağlamaktadır.

Bunu yaparken United Accreditation Foundation (UAF, Birleşik Akreditasyon Vakfı) kuruluşundan sağladığı akreditasyonlara dayanmaktadır.

Kısaca akreditasyon, bir ürünün, standartlara, piyasanın talep ettiği koşullara ve yasal düzenleme esaslarına uygunluğunu göstermek üzere, söz konusu ürün için yapılan test, analiz, muayene ve belgelendirme işlemlerini yapan kuruluşların yeterliliklerinin, bir akreditasyon kuruluşu tarafından uluslararası kriterlere göre onaylanması işlemidir.


Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Gözetim Başvurusu
Copyright © 2019 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.